Jdi na obsah Jdi na menu
 


Netradiční badmintonový turnaj čtyřher - jak to dopadlo?:)

15. 3. 2011

 V neděli dne 13.2.2011 proběhl na badmintonových kurtech Hamrsportu malý a i trochu netradiční turnaj čtyřher. Snahou bylo spojit vždy jednoho slyšícího a jednoho neslyšícího hráče či hráčku do dvojice. Proto v názvu to netradiční. Tento pokus však vyžaduje maximální účast všech přihlášených. Protože se poslední dva dny před turnajem odhlásilo deset lidí, tak je jasné, že to nakonec nevyšlo tak přesně.

  Turnaje se nakonec zúčastnilo 18 lidí čili 9 párů. Do dvojic se rozdělovalo spravedlivým losem a i když na počátku byly možná lehké výhrady, tak věřím, že nakonec byly všichni spokojeni.

 Tři dvojice ve skupině na dva klasické vítězné sety. Toto celé dvakrát s tím, že dvojice ve skupinách se protočily, aby tak nezůstala žádná skupina stejná. Dle skupin se pak určilo pořadí. Dvojice z devátého a osmého místa si zahrály baráž o postup do vyřazovacích bojů. Ostatní dle pořadí po skupinách hráli klasické play-off. První s osmým, druhý se sedmým, atd.

  Asi největší překvapení (aspoň pro mě) byla hra Lenky Cajkářové a Pavla Kopice. Tato dvojice se dostala do finále, kde, i když nevyhrála, hrála na tři sety. Cestou porazili i (zase dle mého názoru) největší favority na vítězství Lenku Tenglerovou a Roberta Musila. Ve skupinách nezářili Jan Slavíček a Karel Cibulka, ale nakonec ukázali svoji sílu a zaslouženě vyhráli celý turnaj.

  V rámci turnaje proběhla také soutěž o nej hráče či hráčku a to formou hlasování. Každý hráč měl jeden hlas a mohl ohodnotit, kdo se mu nejvíce herně zamlouvá. Vítězství v této soutěži získala Jana Havlová, ještě jednou gratulujeme .

  Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kteří se zúčastnili turnaje a popřát hodně zdraví a mnoho úspěchů nejen v badmintonu.

S přáním Pavel a Eva

P.S.: Speciální poděkování patří panu Uhrovi za zhotovení krásných a originálních cen. Děkujeme!

 

Náhledy fotografií ze složky Netradiční turnaj - fotky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dobrýýýýýý

(pupajz, 19. 3. 2011 23:11)

joooooooooo !!!