Jdi na obsah Jdi na menu
 


Probuzení ze zimního spánku!

11. 2. 2013

 Zima už pomalu odchází do jiných krajin, jaro se kvapem blíží a s nimi se probouzím i já z pořádného zimního spánku, ať mohu pro Vás psát další články o badmintonu :) .

  Ráda bych Vás pozvala na nějaký turnaj v badmintonu v naší krásné republice, ale bohužel o žádné momentálně nevím, tak Vás mohu aspoň touto cestou pozvat na jiné, evropské ;) .

O jaké turnaje se jedná? 

 

U našich sousedů

  V této sezóně první mezinárodní turnaj je pod taktovkou TD Badminton Deaf Slovakia a koná se na druhém konci Slovenska než předchozí turnaje, které pořádal ŠKN Trenčín - v Prešově! Čeští zájemci o tento turnaj, zapište si sobotu 27.dubna 2013 do Vašich diářů! ;) 

 Informacehttp://deaflympic.sk/deaf-open-badminton-championship-2013-presov/

 

V zemi galského kohouta

  Tento turnaj bude jistě lákavý pro ty, které rádi cestují do teplých krajin, pro ty, které nadchlo francouzské umění. Ano, je to tak, je to ve Francii - dokonce v nádherné části Francie - oblast Provence!

  Pozvánka putovala k nám od neslyšících Francouzů žijících v městě Montpellier (asi 150km od slavného přístavního města Marseille, města odkud pochází název francouzské hymny Marseillaisa! 

  Pozvánku můžete najít na jejich webových stránkách speciálně udělané pro jejich výročí 75.let existence sportovního klubu neslyšících v Montpellier. Badmintonový turnaj bude turnajem všech typů čtyřher, dvouhry se nehrají.

http://www.cssmontpellier.fr/75ans/

www.cssmontpellier.fr/75ans/page13/index.html

Kdo by tam jel? :) Je to ve dnech 17.-19.května 2013. A pozor! Pokud se objeví více než 20 párů v soutěži, vítěz získá rovných 200 eur!

 

Největší sportovní akce ve světě

Dalším turnajem, kde můžete uvidět neslyšící světové hráče je Deaflympiáda v bulharské Sofii, který se koná ve dnech 26.července až 4.srpna. Více informací získáte na jejich webovkách:

 http://sofia2013.com/

Nebo, pokud máte facebook, tak zde:

https://www.facebook.com/Deaflympics2013BulgariaDeflimpiks2013Blgaria?fref=ts

 Podle dostupných informací se badmintonových zápasů na Deaflympiádě nezúčastní česká reprezentace...

 

Prozatím jsou to turnaje o kterých vím. Pokud přijdou nějaké nové, ihned Vás budu o tom informovat ;) .

 

Doufám, že se s některýma s Vámi uvidím na některém z těchto turnajů!

Pokud by někdo z Vás měl nějakou otázečku ohledně těchto turnajů, pište mi klidně do zpráv ;) 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář