Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj na zeleném ostrově!

24. 10. 2012

  V sobotu 27.října 2012 se koná první mezinárodní turnaj v této badmintonové sezóně 2012/2013 v nádherné zemi - na ostrově plné zeleně, ne nadarmo se Irsku říká smaragdový ostrov!

  Za Českou republiku, konkrétně za Sportovní Klub Neslyšících Hradec Králové (SKN HK), jedou hrát 2 neslyšící badmintonisté - Janča Havlová (já) a Ivo Novák.

 

  Letíme již zítra, tj. ve čtvrtek. V pátek si užijem Dublin, večer dojde k losování zápasů, v sobotu je turnaj na celý den + nějaká zábava (zase :-D) a v neděli pozdě večer se vracíme do ČR. Ubytovaní budem ve studentském hostelu Abigails v centru Dublinu - dle internetu je to moderní zařízení, tak doufám, že postele tam budou pohodlné, ať si můžeme předtím načerpat síly na turnaj!

 

  Já bych měla hrát mixa s mým dánským kamarádem Jesperem Sondergaardem (rozhovor s ním najdete zde). Na čtyřhru jsem volná, tak doufám, že mi tam někoho najdou :-) . A Ivo též bude hrát všechny disciplíny, zatím nikoho nemá, tak jistě mu tam organizátoři někoho šikovného najdou!

 

  Tak nám všichni držte palce, ať můžem přivézt nějaké medaile! Pokud bude internet v badmintonové hale, budu se snažit sem či na fcb psát výsledky! :)

 

  Janča

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář